Posizione: Det
Tipo di struttura: Hotel
Tipo di alloggio: Dhomë
Tipo di trattamento: Vetëm gjatë natës

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Sunshine shtëpi për mysafirë është e vendosur në Dhërmi Dhërmi, 43 km larg nga Saranda dhe 38 km nga Vlora. Shërbime të tjera përfshijnë parkim falas private në vend.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Giardino
 • Animali ammessi
 • Parcheggio privato
 • Disponibilità di camere familiari
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback