Apartamente Tini Residence ofron strehim me ajër të kondicionuar me WiFi të lirë në Sarandë , 28 km nga qyteti i Korfuzit dhe 35 km nga Glyfada . Apartament ka një TV banesë ekran , një kuzhinë me frigorifer, parking privat në asnjë pagesë shtesë dhe peshqir . Disa njësi të përfshijë një zonë ngrënie dhe kuzhinë dhe / ose një ballkon . Apartamente Tini Rezidenca është 33 km nga Paleokastritsa dhe 45 km nga Igumenica . Apartamentet janë shumë komod dhe plot dritë , si dhe janë vetëm hapa nga deti i Sarandës . Me ne ju intereson në faqen në gjuhën italiane

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Terrazza
 • Fronte spiaggia
 • Vicino al mare
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Parcheggio pubblico
 • Camere non fumatori
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Lingue parlate
 • Noleggio barche
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback