Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Zhytur në një zonë të gjerë të gjelbër të natyrës paprishur, në qytetin e Durrësit, i Tropikal Resort krenohet me një plazh privat, një pishinë të hapur not rrethuar nga loungers dielli dhe cadra, një restorant la carte dhe disa bare. Dhoma me ajër të kondicionuar të vijë me TV kabllor, një minibar, një gardërobë dhe një banjo private me dush dhe tualetin kompliment. Amenities përfshijnë Pa pagesë WiFi të lirë në vende publike dhe parkim. Turistik përfshin bungalot, të shpërndara përgjatë pronë të madhe, dhe dhoma në ndërtesën kryesore, dhe ofron shërbim plazh dhe pishinë, zona e fëmijëve të luajë dhe një disko verore. Tropikal Resort është 6 km nga qendra e Durrësit, 7 km nga stacioni i autobusëve dhe trenit stacioni kryesor, dhe 35 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Piscina all'aperto (stagionale )
 • Giardino
 • Terrazza
 • Animali ammessi
 • Spiaggia privata
 • Fronte spiaggia
 • Vicino al mare
 • Ristorante
 • Bar
 • Minibar
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Reception 24 ore su 24
 • Cassaforte
 • Camere non fumatori
 • Disponibilità di camere familiari
 • Ascensore
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback