E vendosur në Ksamil, 2.7 km nga Parku Kombëtar i Butrintit, Vila Ria ofron ajer te kondicionuar dhe parkim falas private në vend. Strehimet Vila Ria përfshijnë një zonë të shtrojë, një zonë ngrënie dhe një kuzhinë me furrë, frigorifer dhe sobë. Banjo private është i kompletuar me tualetin dhe një banjë ose dush. Linens dhe peshqir janë të përfshira. Ksamil kjo zonë është një preferuar me mysafirët tanë, në bazë të shqyrtimeve të pavarura.

 

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Giardino
 • Terrazza
 • Vicino al mare
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Parcheggio pubblico
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback