Posizione:
Tipo di struttura: Vilë
Tipo di alloggio: Apartament
Tipo di trattamento: Vetëm gjatë natës

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Villa Veliu, ofron një kopsht, është e vendosur në Ksamil, 2.7 km nga Parku Kombëtar të Butrintit. Pa pagesë WiFi është ofruar. Të gjitha njësitë janë të ajrit të kondicionuar dhe kanë një TV me kanale kabllo. Ekziston edhe një aneks kuzhine me një frigorifer. Çdo njësi ka një banjo private me dush. Free Parking privat është në dispozicion në Aparthotel.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

No reviews were found.

Map

Services

 • Giardino
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Reception 24 ore su 24
 • Deposito bagagli
 • Servizio lavanderia
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories