Posizione: Det
Tipo di struttura: Festa shtëpi
Tipo di alloggio: Apartament
Tipo di trattamento: Vetëm gjatë natës
Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në Vlorë, Vlorë apartamente ndodhet 6 km nga Kuzum Baba dhe nga Sheshin e Pavarësisë dhe ofron WiFi falas dhe një parking privat. Disa njësi janë të pajisura me ajer te kondicionuar dhe një zonë të shtrojë me të sheshtë TV. Disa njësi të përfshijë një kuzhinë të pajisur plotësisht me furrë, thotë dolli dhe frigorifer. Peshqir janë të përfshira. Apartamente Vlorë gjithashtu përfshin një tarracë dhe një bar për një pije.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Giardino
 • Terrazza
 • Animali ammessi
 • Vicino al mare
 • Bar
 • Parcheggio privato
 • Camere non fumatori
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Area fumatori
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback