Posizione: Det
Tipo di struttura: Festa shtëpi
Tipo di alloggio: Apartament
Tipo di trattamento: Vetëm gjatë natës

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Dhoma Zino është vetë-hotelierike apartament vendosur në Sarandë. Dhomat e kësaj prone janë të pajisura me pamje nga deti, TV, ajer te kondicionuar, një ballkon, një aneks kuzhine të pajisur plotësisht me frigorifer dhe enë gatimi, dhe një banjo private me tualetin. Në dhomave Zino e ju do të gjeni një kopsht dhe parkim falas. Akomodimi është brenda ecin distanca e disa plazhe.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Giardino
 • Animali ammessi
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories