Villa Fiorentina Ksamil,

Shih Hartën

E vendosur në Ksamil, 2.6 km nga Parku Kombëtar të Butrintit, Villa Fiorentina ofron strehim me ajër të kondicionuar, parkim falas private, një tarracë dielli, një plazh privat dhe një bar dhomat përfshijnë një TV banesë ekran, tualetin kompliment një tharëse flokësh dhe, në disa raste, një zonë të rehatshme shtrojë. Ju mund të pish […]

Duke filluar nga€ 30.00
Vetëm Online

Appartamenti Arben Saranda,

Shih Hartën

Prenotim në fillim !! !!

Duke filluar nga€ 35.00
Vetëm Online

Appartamenti Ajla Saranda,

Shih Hartën

Offerta prenota prima !!

Duke filluar nga€ 35.00
Vetëm Online

Hotel Majestic Ksamil,

Shih Hartën

Prenotim në fillim !!

Duke filluar nga€ 55.00
Vetëm Online
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories