Position:
Type of structure:
Type of accomodation:
Type of treatment:

E vendosur në Ksamil, 2.6 km nga Parku Kombëtar të Butrintit, Villa Fiorentina ofron strehim me ajër të kondicionuar, parkim falas private, një tarracë dielli, një plazh privat dhe një bar dhomat përfshijnë një TV banesë ekran, tualetin kompliment një tharëse flokësh dhe, në disa raste, një zonë të rehatshme shtrojë. Ju mund të pish një filxhan çaj duke shijuar një pamje të detit ose maleve. Villa Fiorentina është e mbuluar plotësisht nga të lirë WiFi Ju gjithashtu mund të përfitojnë nga shërbim në dhomë. Ksamil kjo zonë është një preferuar me mysafirët tanë, në bazë të shqyrtimeve të 

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Send a Review

Campi obbligatori *