Kadrisa Hotel, Dhomë

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur 250 metra nga plazhi 6 km nga qendra e Durrësit, me amfiteatrin e tij të famshëm, Hotel Kadrisa ofron falas Wi-Fi dhe një restorant që shërben pjata tradicionale. Dhoma me ajër të kondicionuar kanë ballkone, banesë-ekran TV kabllor, […]

A Partire da€ 10.00
Solo Online

Hotel Kompleks Joni Sarande, Dhomë

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në bregdetin e detit Jon, vetëm 15 minuta më këmbë nga qendra e Sarandës (Sarandë në italisht), Hotel Kompleks Joni ka një pishinë, një tarracë dhe pamje të ishullit të Korfuzit. Ofrojnë një ballkon me pamje në det […]

A Partire da€ 22.00
Solo Online

Hotel Guri, Dhomë

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në Elbasan, 33 km nga Tirana, Hotel Guri ofron WiFi falas, një tarracë, një bar në vend dhe parkim falas private. Dhomat janë të pajisura me TV kanale satelitore dhe disa të dal në kopsht ose qytetit. E […]

A Partire da€ 40.00
Solo Online

Diplomat Fashion Hotel, Dhomë

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në një vend të qetë në Tiranë, 1 km nga rrugë kryesore dhe sheshin Skënderbej, diplomati Fashion Hoteli ofron dhoma me ajër të kondicionuar. Ajo ofron falas Wi-Fi, parkim dhe qasje në banjë. Pamje nga qyteti apo lumit […]

A Partire da€ 69.00
Solo Online

Greccia Hotel, Dhomë

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur Dhërmi, në rajonin e Qarkut të Vlorës dhe 1 km nga 1 km plazh të gjatë, Hotel Greccia ka një tarracë me pamje në det dhe një bar. Ju kanë WiFi falas në të gjithë hotelin dhe parking […]

A Partire da€ 15.00
Solo Online

Vila Sigal, Dhomë

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në qytetin e vjetër të Korçës, Vila Sigal ka një tarracë, një banjë dhe një bar. Të gjitha dhomat në këtë ajër të kondicionuar dhe të pajisur me një TV të sheshtë me kanale kabllore, një banjo private […]

A Partire da€ 62.00
Solo Online

Margarita Guesthouse, Dhomë

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Njësitë e Margarita mysafirë ofrojnë pamje në kopsht ose qytetit, të lirë Wi-Fi, një Barbecue dhe pikëpamjet e detit. Prona shtesë ka një kuzhinë komunale.

A Partire da€ 15.00
Solo Online

Hotel Sejko Sarande, Dhomë

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.  E vendosur në Sarandë , Hotel Sejko përmban një restorant, një plazh privat dhe WiFi falas . Dhomat janë të pajisura me ajer te kondicionuar , TV të sheshtë me kanale satelitore dhe kabllore , mini bar  , ballkon me […]

A Partire da€ 50.00
Solo Online

Hotel Kocibelli, Dhomë

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Ndodhet qendra në Korçë, Hotel Kocibelli ofron Wi-Fi, një bar, një restorant la carte që shërben kuzhinë tradicionale shqiptare dhe mesdhetare, dhe një palestër dhe një sauna në një pagesë shtesë. Dhoma me ajër të kondicionuar me TV kabllor, tavolinë, […]

A Partire da€ 27.00
Solo Online

Hotel Chicago, Dhomë

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Hotel Chicago është vendosur në Sarandë, 29 km nga qyteti i Korfuzit. Guests mund të gëzojnë bar në vend. Ajo ofrohet falas Wi-Fi dhe parkim falas private në dispozicion në faqen. Dhomat janë të pajisura me një TV. Disa njësi […]

A Partire da€ 40.00
Solo Online