Guest House Rondo 2, Festa shtëpi

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Guest House Rondo 2 krenohet me një BBQ, shesh lojërash për fëmijë dhe tarracë. Shërbime të tjera përfshijnë parkim falas private në vend. Çdo dhomë ka një TV me kanale kabllo. Çdo dhomë me banjo private me dush. Vlora është […]

A Partire da€ 21.00
Solo Online

Residence Jazoj, Festa shtëpi

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur Radhime, Rezidenca Jazoj përmban një restorant tradicional dhe ofron qasje të lirë WiFi dhe parkim falas private. Të gjitha llojet e akomodimit janë të ajrit të kondicionuar dhe të përfshijë një ballkon, një kuzhinë të pajisur plotësisht me […]

A Partire da€ 15.00
Solo Online

Apartment Orikum, Festa shtëpi

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Orikum Apartament përmban një pishinë të hapur dhe pikëpamjet e pishinë. Ajo karakterizohet nga Wi-Fi dhe parking privat është në dispozicion. Akomodimi është e pajisur me një TV të sheshtë me kanale kabllo. Ekziston edhe një kuzhinë, të pajisur me […]

A Partire da€ 10.00
Solo Online

Vlora Apartments, Festa shtëpi

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në Vlorë, Vlorë apartamente ndodhet 6 km nga Kuzum Baba dhe nga Sheshin e Pavarësisë dhe ofron WiFi falas dhe një parking privat. Disa njësi janë të pajisura me ajer te kondicionuar dhe një zonë të shtrojë me […]

A Partire da€ 20.00
Solo Online

The Grandfather’s Room, Festa shtëpi

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Room gjyshi është një dhomë e trefishtë që ofron shesh lojërash për fëmijë dhe pikëpamjet e detit dhe është 50 km nga Paleokastritsa dhe 44 km nga Vlora. Kjo vilë përfshin peshqir, fletë dhe një tarracë dielli.

A Partire da€ 20.00
Solo Online

Tini Residence Sarande, Festa shtëpi

Vedi Mappa

Apartamente Tini Residence ofron strehim me ajër të kondicionuar me WiFi të lirë në Sarandë , 28 km nga qyteti i Korfuzit dhe 35 km nga Glyfada . Apartament ka një TV banesë ekran , një kuzhinë me frigorifer, parking privat në asnjë pagesë shtesë dhe peshqir . Disa njësi të përfshijë një zonë ngrënie […]

A Partire da€ 30.00
Solo Online

Vlora Center Veranda, Festa shtëpi

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Vlora Center Veranda ofron një apartament me ajër të kondicionuar me tarracë, vetëm 1.6 km nga Kuzum Baba dhe 2 km nga Sheshin e Pavarësisë dhe plazhet. Strehim ka një zonë të shtrojë me TV të sheshtë dhe një banjo […]

A Partire da€ 39.00
Solo Online

Mariglen’s Rooms, Festa shtëpi

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Dhoma e Mariglen ofron një tarracë dhe kopsht shikime. WiFi është i lirë. Të gjitha njësitë janë të pajisura me TV, peshqir, liri shtrat dhe një aneks kuzhine me frigorifer dhe sobë.

A Partire da€ 12.00
Solo Online

Apartments Klajdi, Festa shtëpi

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në Sarandë (Sarandë në italisht), 30 km nga Korfuzit qytetit, Hotel Klajdi ofron WiFi falas dhe një parking privat në vend. Të gjitha dhomat me ajër të kondicionuar të përfshijë një zonë të shtrojë, peshqir, dhe një kuzhinë […]

A Partire da€ 15.00
Solo Online

Adriana, Festa shtëpi

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Adriana ofron një kopsht, dhe parkim të lirë dhe qasje të lirë WiFi në internet dhe parking privat në vend. Guests kanë peshqir, dhe disa njësi kanë ajër të kondicionuar dhe një zonë të shtrojë me TV.

A Partire da€ 24.00
Solo Online