Hotel Flamingo, Hotel

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në Gorizia, dhoma Hotel Flamingo Vantaa me WiFi të lirë, ajer te kondicionuar dhe TV kabllor dhe satelitor. Të gjitha dhomat kanë një zonë të shtrojë dhe një banjo private me tharëse flokësh. Hotel Flamingo gjithashtu përmban një […]

A Partire da€ 30.00
Solo Online

Mondial Hotel, Hotel

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm. 4-star hotel në zemër të Tiranës, Hotel Mondial përmban një tarracë dielli me bar dhe pishinë tavanë dhe dhoma me ajër të kondicionuar strehim të mobiluar me WiFi të lirë. Në shumicën e rasteve me veshje të kuqe, TV […]

A Partire da€ 50.00
Solo Online

Hotel Mangalemi, Hotel

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E ndërtuar mbi rrënojat e ndërtesave në lagjen historike të Turqisë Mangalem, 300 metra nga qendra e qytetit, Hotel Mangalemi ofron arkitekturën tradicionale të Beratit, një bar, një restorant shërbejnë kuzhinë shqiptare dhe dhoma me ajër të kondicionuar me lirë […]

A Partire da€ 30.00
Solo Online

Aragosta Hotel & Restaurant, Hotel

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur pranë një plazh privat, një 15-minuta në këmbë nga qendra e Durrësit, Hotel karavidhe ofron dhoma me orendi moderne, ajer te kondicionuar dhe, në disa raste, pamje në det. Hoteli ofron WiFi falas dhe parkim, dhe një restorant […]

A Partire da€ 38.00
Solo Online

Hotel Ambasador, Hotel

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Hotel Ambasador gëzon një pozitë të ngritur dhe ofron një pamje panoramike të detit, një restorant dhe dhoma me WiFi të lirë. Dhomat janë të pajisura me TV kabllor, ajer te kondicionuar dhe banjo private me dush dhe tualetin kompliment. […]

A Partire da€ 20.00
Solo Online

La Maroja View Hotel, Hotel

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në fshatin e Dhërmiut, 45 km nga Sarandë (Sarandë), pikëpamja Hotel Maroja ofron WiFi falas në të gjitha fushat, një Barbecue, një tarracë, parking privat në asnjë pagesë shtesë, dhe një bar, ku ju mund të gëzojnë një […]

A Partire da€ 8.00
Solo Online

Hotel Klajdi Golem, Hotel

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Hotel Klajdi ka një restorant, një zonë plazh privat, një kopsht me shesh lojërash, një bar, një parking privat, moderne me ajër të kondicionuar dhe të ofron falas Wi-Fi dhe një pritje 24 orë në 24. dhomat përfshijnë një banesë-ekran […]

A Partire da€ 41.00
Solo Online

Coral Hotel & Resort, Hotel

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Coral Hotel & Resort është e vendosur në Vlorë dhe ofron WiFi falas dhe një restorant që shërben pjata tradicionale. Ju mund të gëzojnë sportet e ujit në plazh ngjitur privat me guralecë. Të gjitha dhomat dhe suita janë të […]

A Partire da€ 39.00
Solo Online

Hotel Whispers, Hotel

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Ndodhet 10 km nga qendra e Durrësit vetëm 30 metra nga një plazh me guralecë, Hotel Whispers ofron një plazh privat me shtretër dielli dhe cadra, një restorant dhe bar, WiFi të lirë dhe parkim falas. Të gjitha dhomat kanë […]

A Partire da€ 10.00
Solo Online

Hostel Riva Durres, Hotel

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në Arapaj, Hotel Riva Durres ofron WiFi falas, një bar dhe private parkimi në vend pa pagesë shtesë. Disa dhoma kanë një zonë të shtrojë, ideale për relaksim, ndërsa të gjitha dhomat përfshijnë qasje në një banjo të […]

A Partire da€ 14.00
Solo Online