Hotel Lux Vlore, Hotel me mëngjes

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Hotel Lux Vlore ndodhet në qendër të Vlorës, qyteti më i madh jugor të Shqipërisë. Ajo ofron Wi-Fi dhe parkim falas me video survejimi, një restorant, një palestër dhe një bar. Të gjitha dhomat kanë ajër të kondicionuar, frigorifer, TV […]

A Partire da€ 30.00
Solo Online

Mondial Hotel, Hotel me mëngjes

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm. 4-star hotel në zemër të Tiranës, Hotel Mondial përmban një tarracë dielli me bar dhe pishinë tavanë dhe dhoma me ajër të kondicionuar strehim të mobiluar me WiFi të lirë. Në shumicën e rasteve me veshje të kuqe, TV […]

A Partire da€ 50.00
Solo Online

Mondi’s Guest House, Hotel me mëngjes

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Mondi s Guest House përmban një restorant, një plazh privat dhe apartamente me ajër të kondicionuar. Apartamentet janë të pajisura me WiFi të lirë, të sheshtë TV, zonë të shtrojë dhe kuzhinë me furrë, frigorifer dhe tabela ngrënie.

A Partire da€ 15.00
Solo Online

B&B Secret Garden, Hotel me mëngjes

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm. Në 650 metra nga Sheshi Skënderbej, B & B Secret Garden ofron një restorant tarracë që shërben ushqime italiane dhe të shpejtë, dhe ajer te kondicionuar, Wi-Fi, banesë-ekran TV kabllor dhe një banjo me tharëse flokësh. Me një 24-orë […]

A Partire da€ 48.00
Solo Online

Primavera Apartments, Hotel me mëngjes

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Të gjitha dhomat në pranverë Apartamente të përfshijë një zonë të shtrojë, një kuzhinë me furrë dhe frigorifer, dhe një banjo private me bidet, dush, bathrobes, tualetin kompliment dhe peshqir. Hoteli i lejon kafshët. Të Pranvera Apartamente është e vendosur […]

A Partire da€ 15.00
Solo Online

Hotel Colosseo, Hotel me mëngjes

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në Shkodër, në një zonë për këmbësorë rrethuar me shtëpi, bare, restorante, bare dhe klube nate, Hotel Koloseu ofron një qendër falas palestër, një pishinë shtëpie, një sauna dhe masazh shërbimeve dhe pret një restorant në vend specializuar […]

A Partire da€ 47.00
Solo Online

British Hotel, Hotel me mëngjes

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në Himarë, 34 km nga Saranda, Hotel britanik ofron dhoma me lirë Wi-Fi në të gjithë hotelin. Hoteli ka një tarracë dhe një zonë plazh privat, dhe mysafirët mund të gëzojnë një vakt në restorant. Dhoma të shfaqë […]

A Partire da€ 40.00
Solo Online

Hotel Kompleksi Arifi, Hotel me mëngjes

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Featuring një restorant dhe dhoma me ajër të kondicionuar, Kompleksi Arifi është 1.5 km nga qendra e Shkodrës dhe vetëm 5 minuta më këmbë nga Liqeni i Shkodres dhe Kalanë e Rozafës. Dhomat kanë banesë-ekran TV kabllor, minibar dhe banjo […]

A Partire da€ 30.00
Solo Online

Santa Quaranta “Premium Resort”, Hotel me mëngjes

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm. Me një plejadë e njolla të shkëlqyer me rërë duke filluar nga sekretet të izoluar në lëvizje plazhet me restorante dhe bordit qira, plazh i cili i përshtatet për të notonin. Ekipi ynë miqësor mbështetje është e përqendruar në ndihmën […]

A Partire da€ 60.00
Solo Online

Demi Hotel, Hotel me mëngjes

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm. E vendosur në Sarandë, Hotel Demi përmban një restorant, një plazh privat dhe WiFi të lirë. Dhomat janë të pajisura me ajer te kondicionuar, të sheshtë TV me satelit dhe TV kabllor, minibar, zonën e tapiceri, ballkon me det dhe […]

A Partire da€ 140.00
Solo Online