Hotel Kalemi 2, Vetëm gjatë natës

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm. E vendosur në Gjirokastër (Gjirokastër), Hotel Kalemi 2 manar-miqësore dhe ofron një bar, WiFi e lirë në të gjitha fushat dhe parking privat në vend. Gjatë qëndrimit tuaj ju do të keni një TV ekran të sheshtë, disa dhoma të […]

A Partire da€ 90.00
Solo Online

Rustem Mance Apartments, Vetëm gjatë natës

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Rustem Mance Apartamente ofron strehim në Ksamil. Pa pagesë WiFi është në dispozicion. Akomodimi ka ajer te kondicionuar dhe është e pajisur me një TV të sheshtë. Disa njësi të përfshijë një zonë ngrënie dhe / ose ballkon. Ekziston edhe […]

A Partire da€ 50.00
Solo Online

Vlora Center Veranda, Vetëm gjatë natës

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Vlora Center Veranda ofron një apartament me ajër të kondicionuar me tarracë, vetëm 1.6 km nga Kuzum Baba dhe 2 km nga Sheshin e Pavarësisë dhe plazhet. Strehim ka një zonë të shtrojë me TV të sheshtë dhe një banjo […]

A Partire da€ 39.00
Solo Online

Pavaresia beach Apartment, Vetëm gjatë natës

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në Durrës, vetëm 1.3 km nga porti, plazhi Pavaresia Apartament ofron strehim vetë-furnizim ushqimi me WiFi të lirë. Akomodimi përfshin një kuzhinë me një mikrovalë, një TV me kanale satelitore, një CD player dhe një banjo private me […]

A Partire da€ 10.00
Solo Online

Balcony of Saranda, Vetëm gjatë natës

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Të gjitha dhomat në ballkonin e Sarandës janë të ajrit të kondicionuar dhe kanë një TV, një kuzhinë me furrë dhe frigorifer, dhe shtrat.

A Partire da€ 20.00
Solo Online

Hotel Muzaka, Vetëm gjatë natës

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në një ndërtesë tradicionale pranë lumit Osum, 500 metra nga qendra e Beratit dhe 1.5 km nga Beratit Kalaja, një Trashëgimisë Botërore të UNESKO Site, Hotel Muzaka ofron një restorant dhe dhoma në vend me Wi lirë qasje […]

A Partire da€ 55.00
Solo Online

Villa Zamos, Vetëm gjatë natës

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Villa Zamos është 1.8 km nga sheshi ku Monument Pavarësisë. Ajo ofron strehim të pajisur në disa raste të ajrit të kondicionuar dhe zonë të shtrojë dhe / ose zonë ngrënie, njësitë shfaqë një kuzhinë të plotë me një furrë […]

A Partire da€ 10.00
Solo Online

Ylli Mance Apartments Ksamil, Vetëm gjatë natës

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Në Ylli Mance Apartamente ju mund të qëndroni me kafshët tuaja dhe të bëjnë përdorimin e kafshëve të lirë WiFi. Të gjitha apartamentet janë të pajisura me TV të sheshtë, kuzhinë me sobë dhe frigorifer, peshqir dhe parking privat, dhe […]

A Partire da€ 8.00
Solo Online

Kujtimi rooms Saranda, Vetëm gjatë natës

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në Sarandë , 28 km nga qyteti i Korfuzit , Kujtimi dhoma ofron dhoma me pamje nga deti, dhoma me kuzhina , pa Wi-Fi dhe parking privat në vend në asnjë kosto shtesë . Të gjitha dhomat e […]

A Partire da€ 30.00
Solo Online

Hotel Klea, Vetëm gjatë natës

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në një ndërtesë tradicionale në Kalanë e Beratit, vetëm 40 metra nga hyrja kryesore, Hotel Klea ka qasje të lirë WiFi në vende publike, një 24-orëshe në 24, një kopsht dhe një dhoma me ajër të kondicionuar terrazza.Tutte […]

A Partire da€ 20.00
Solo Online